Mounter Professional Klej-piana pistoletowa uniwersalna

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Mounter 60 sec
Producent: mounter
Cena: 34,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

KLEJ-PIANKA «60 sekund» szybkiego mocowania

Uniwersalny, jednoskładnikowy, poliuretanowy, wielozadaniowy pianoklej o unikalnej formule, który posiada szybki chwyt początkowy już po 60 sekundach od aplikacji, co pozwala na komfortowy montaż elementów pionowych i poziomych. Błyskawiczny pianoklej „60 sekund” przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Służy do klejenia pustaków ceramicznych, gazobetonu i pianobetonu, pustaków żużlowych, materiałów izolacyjnych elewacji: styropianu, XPS, EPS, wełny mineralnej, a także do montażu parapetów itp.. Pianoklej posiada doskonałą przyczepność do większości materiałów budowlanych: drewna, betonu, kamienia, plastiku, metalu itp. z wyjątkiem teflonu, polietylenu, powierzchni tłustych i silikonu. Charakteryzuje się niewielką ekspansją wtórną. Połączenie klejowe ma wysoki stopień elastyczności i wytrzymałości. Utwardzony pianoklej ma doskonałe właściwości izolacji akustycznej i cieplnej.

CECHY PIANKI:

  • Niskoprężna;
  • Temperatura pojemnika przy użyciu od +10°C do +25°C;
  • Temperatura środowiska przy użyciu od -5°C do +35°C;
  • Stabilność termiczna od –55°C do +90°C;
  • Doskonała adhezja i kohezja;
  • Nie niszczy warstwy ozonowej.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki