Beckers Perfect Farba Sufitowa Antyrefleksyjna

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Perfect
Producent: beckers
Cena: 255,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

Beckers Perfect

Wysokiej klasy, wodorozcieńczalna, biała, głęboko matowa farba antyrefleksyjna najnowszej generacji do sufitów i ścian o znakomitych właściwościach kryjących. Odpowiednia do wykonywania miejscowych poprawek.

  • Głęboki mat wymagany przy wykończeniu wnętrz o wysokim standardzie
  • ANTI-REFLECTIVE TECHNLOLOGY antyrefleksyjne wykończenie niezależnie od kąta padania światła
  • Znakomite krycie - farba zapewnia gładkie I jednolite wykończenie malowanej powierzchni

Przeznaczenie

Do wnętrz

Wydajność

8 - 11 m²/l

Stopień połysku

Pełny mat

Metody aplikacji

natrysk, pędzel, wałek

Przygotowanie powierzchni

Powierzchnie niemalowane: świeże tynki mineralne i podłoża można malować po minimum 4 tygodniach sezonowania. Powierzchnie oczyścić z kurzu i brudu, nierówności i ubytki wygładzić szpachlówką. Następnie nałożyć jedną warstwę farby gruntującej Beckers Primer. Nawierzchniowo pomalować dwukrotnie farbą Beckers Perfect. Powierzchnie uprzednio malowane: przed malowaniem powierzchnię należy zmyć i odtłuścić, usunąć łuszczące się, luźne fragmenty starej powłoki. Farby klejowe i wapienne dokładnie usunąć. Całość podłoża zagruntować farbą Beckers Primer. Pomalować dwukrotnie farbą Beckers Perfect. Taśmę malarską usuwać na „mokro”. Ważne: Malowane podłoże musi być mocne i stabilne. W przypadku luźno związanego i chłonnego podłoża powierzchnię zagruntować preparatem Beckers Max Primer. W celu uniknięcia różnic w odcieniach należy użyć farby z jednej partii produkcyjnej.

Malowanie

Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. Nałożyć 2 warstwy Beckers Perfect za pomocą pędzla, wałka lub natrysku.

Po zakończeniu malowania

Puste opakowania jak i opakowania zawierające pozostałości farb przekazać do punktu zajmującego się zbieraniem tego rodzaju odpadów. Szczegółową informację na temat możliwości zbierania odpadów można uzyskać w lokalnym urzędzie gminy.

 

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki