Decoverni Riflessi Dekoracyjna Farba Strukturalna

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Riflessi
Producent: decoverni
Cena: 97,50zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

UWAGA - PRZY ZAMÓWIENIU PROSIMY O PODANIE KOLORU 

Decoverni RIFLESSI

Dekoracyjna farba metaliczna z dodatkiem opalizującego kruszywa, tworząca barwne refleksy zmieniające się wraz ze zmianą kąta padania światła.

Produkt charakteryzuje wysoka odporność na zmywanie oraz możliwość kształtowania dowolnych wzorów.

Sposób przygotowania powierzchni:

 Na powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głęboko – penetrujący.

Po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) wałkiem malarskim nanosimy barwiony podkład Decoverni Qarzo, spełniający rolę tła .

Pozostawiamy do wyschnięcia ok. 6 do 8 h.

Sposób wykonania DECOVERNI RIFLESSI: 

Sposób wykonania DECOVERNI RIFLESSI: Farbę Decoverni Riflessi nanosimy płaskim pędzlem, wykonując ruchy określające kierunek pożądanego wzoru. Produkt możemy z powodzeniem aplikować na ścianę innymi narzędziami malarskimi typu: rękawica, paca, wałek. Łatwym sposobem wykonania Riflessi jest aplikowanie w odległości kilku centymetrów punktów, które następnie łączymy z sobą przy użyciu pędzla. Należy unikać nadmiernego rozciągania produktu na ścianie.

Ciekawy efekt produktu osiągniemy przez nakładanie go za pomocą pacy Inox. W tym przypadku farbę nanosimy wałkiem, następnie packą tworzymy niesymetryczne wzory. Produkt jest szybkoschnący dlatego pracujemy na powierzchni nie większej niż 2 -3 m2. Ewentualne niedoskonałości powstałe w procesie nakładania, możemy zniwelować poprzez ponowne naniesienie farby. 

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki