Jedynka Neokor Farba Podkładowa Antykorozyjna

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Neokor
Producent: jedynka
Cena: 36,49zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

Antykorozyjna farba podkładowa do metalu.

  • Znakomita ochrona przed korozją
  • Bardzo dobra przyczepność do podłoża
  • Odporność na warunki atmosferyczne

Zastosowanie: Do gruntowania blach, elementów oraz całych konstrukcji stalowych i żeliwnych narażonych na działanie czynników atmosferycznych, a także do czasowej ochrony przed korozją na czas ich transportu i składowania. Do powierzchni eksploatowanych na zewnątrz budynków. Wyrób rozcieńczony może być używany wyłącznie w instalacjach, w których stosuje się przepisy w sprawie standardów emisyjnych.

Wydajność: Do 11 m²/l przy jednokrotnym gruntowaniu, w zależności od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki