LicoMix Farba Gruntująca do Ścian i Sufitów WP

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: LicoMix WP
Producent: lico-mix
Cena: 20,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

Lico Mix WP jest wewnętrzną podkładową farbą lateksową na bazie kopolimerów akrylowych, wypełniaczy mineralnych, pigmentów, wody oraz konserwantów i środków modyfikujących.

Zastosowanie farby podkładowej Lico Mix WP znacznie obniża koszty malowania farbami nawierzchniowymi Lico Mix.

Farba podkładowa wnika w podłoże poprawiająć przyczepność warstwy farby nawierzchniowej co poprawia krycie oraz zmniejsza jej zużycie.

Dodatkowo jest wykorzystywana w systemach dekoracyjnych Lico Mix jako biały lub barwiony podkład pod farby dekoracyjne Lico Mix METALICA, Lico Mix PERLA oraz glinki weneckie Lico Mix FRESCA, Lico Mix MARMURA, Lico Mix COLORATA.

Stosuje się ją na wszystkie podłoża mineralne takie jak beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, beton komórkowy, płyty gipsowo-kartonowe, pro-monta i inne.

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki