Aksilbet Farba akrylowo-silikonowa do betonu

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Aksilbet
Producent: aksilbet
Cena: 36,49zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

AKSILBET – farba do betonu i ogrodzeń betonowych

 • wydajność: ok. 8 m2/l jednej warstwy (dla uzyskania odpowiedniej jakości krycia ,producent zaleca DWUKROTNE malowanie.)
 • czas schnięcia : ok 1 godz. następną warstwę nakładamy po 6 godz.
 • rozcieńczalnik : woda

AKSILBET to ekologiczny produkt. Jest akrylowo-silikonową, wodorozcieńczalną farbą ochronno - dekoracyjną, hydrofobową o bardzo dużej odporności na warunki atmosferyczne i doskonałej przyczepności do podłoża betonowego. Oparta jest na nowoczesnych surowcach gwarantujących najwyższą jakość.

Powłokę farby można zmywać – jest odporna na szorowanie na mokro. Powłoka odporna jest na ścieranie, czynniki chemiczne jak olej mineralny, benzyna, smary, roztwór soli.

Przygotowanie podłoża:

 • Podłoże betonowe powinno być wysezonowane, mocne, bez kurzu, plam oleju, smarów i łuszczących się powłok starych farb i bez zanieczyszczeń. Podłoże powinno być suche bez widocznych śladów wilgoci i zaciemnień spowodowanych wilgocią.
 • Powierzchnie przed malowaniem należy zmyć powierzchnie wodą pod ciśnieniem z detergentem, spłukać i wysuszyć.
 • Beton zacierany mechaniczne oraz gładkie, zwarte powierzchnie należy w pierwszej kolejności zszorstkować poprzez szlifowanie mechaniczne, piaskowanie lub chemicznie przy użyciu kwasów wytrawiających w celu zapewnienia dobrej przyczepności i usunięcia mleczka cementowego.
 • Podłoża chłonne, luźno związane, sypiące się poleca się zaimpregnować impregnatem AKSILUX. Miejsca zagrzybione, porośnięte mchem, algami oczyścić mechanicznie i zdezynfekować np. preparatem GRZYBOBÓJCA firmy Aksil.

Malowanie betonu i ogrodzeń betonowych:

 • Przed malowaniem betonu, farbę wymieszać.
 • Do pierwszego malowania rozcieńczyć farbę wodą w stosunku 3:1 (3 cz. farby : 1 cz. wody), a w przypadku bardzo zwartego podłoża 2:1 ( 2 części farby na 1 część wody ).
 • Drugie malowanie wykonać farbą nierozcieńczoną, nakładać 2-3 warstwy. Kolejną warstwę należy nakładać po upływie ok. 1 godziny.
 • W niższych temperaturach otoczenia czas schnięcia powłoki należy wydłużyć.

Wszelkie prace malarskie powinny być przeprowadzane w temperaturze otoczenia od +5°C do +30°C a najkorzystniej w temperaturze 20 ± 5°C

i wilgotności względnej powietrza wynoszącej do 60 %.

Świeżo wykonaną powłokę należy chronić przed deszczem i mrozem.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki