Decoverni Concrete Grosso Beton Architektoniczny

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Grosso
Producent: decoverni
Cena: 94,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

UWAGA - PRZY ZAMÓWIENIU PROSIMY O PODANIE KOLORU

Uzyskaj efekt betonu: tynk dekoracyjny wewnętrzny Decoverni – Concrete Grosso

Tynki dekoracyjne to innowacyjne produkty pozwalające na zdobienie wszelkich powierzchni: Świetnie uzupełniają naturalne materiały takie jak cegła, drewno, ceramika, metal i szkło. Zastosowane na ścianach podkreślają minimalizm i surowość wnętrza, tworząc spójną całość szczególnie z odpowiednio dobranymi elementami w stylu loftowym.

Zastosowanie

Produkt po wcześniejszym zagruntowaniu możemy zastosować na podłożach:

  • betonowych,
  • tynkach cementowych
  • tynkach cementowo – wapiennych (po 28 dniach od ich wykonania),
  • tynkach gipsowych,
  • płytach G-K

Produkt do zastosowań wewnętrznych.

Wydajność - 2 - 2,5kg/m2

Sposób przygotowania powierzchni

Powierzchnia powinna być sucha, stabilna, wolna od pozostałości resztek starych farb. Powierzchnie mocno absorbujące wodę należy wcześniej zagruntować preparatem gruntującym i pozostawić do całkowitego wyschnięcia około 4 – 6 h. Po wyschnięciu nakładamy farbę Decoverni Quarzo (zalecamy podbarwienie farby pod kolor dekoracji). Farbę nakładamy pędzlem typu „ławkowiec„ lub wałkiem z długim włosiem. Czas schnięcia 4 -8 h.

Sposób wykonania

Przed nakładaniem, produkt należy dokładnie wymieszać za pomocą mieszadła wolno-obrotowego. Tak przygotowaną masę nakładamy w jednej warstwie za pomocą pacy ze stali nierdzewnej. Warstwa powinna być równa o grubości około 2 – 3 mm, wstępnie wygładzona. Następnie całą powierzchnie pacy przykładamy do mokrej jeszcze masy i energicznym ruchem pod kątem prostym odrywamy tworząc charakterystyczną strukturę betonu. Pozostawiamy do wstępnego przeschnięcia (zależne od temp. otoczenia i wilgotności). Gdy nałożona masa po dotknięciu nie pozostawia śladu na dłoni, zagładzamy powierzchnię tworząc charakterystyczne wżery. Ruch pacy powinien odbywać się w różnych kierunkach. Im mocniej dociśniemy pacę tym wżery będą delikatniejsze . Prace wykonujemy etapami na powierzchni około 2 – 3 m2. Ważne aby powierzchnie łączyć„mokre z mokrym”. Całość delikatnie wygładzamy i pozostawiamy do wyschnięcia na około 12 – 24 h (czas schnięcia może się wydłużyć w zależności od temp. otoczenia i wilgotności).
 

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki