Decoverni Aurum Farba Dekoracyjna Efekt Antyczny

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Aurum
Producent: decoverni
Cena: 150,00zł brutto z podatkiem vat 23%

Decoverni Aurum Efekt Antyczny

Ważne!

W celu zakupu wybranego koloru proszę o dodanie nazwy w komentarzu przy zakupie!!

Kolory dostępne w galerii produktu.

 

Wyrafinowane wykończenie do tworzenia ścian o antycznym – tajemniczym efekcie.

Dzięki różnorodnej kolorystyce, zmieniającej się pod wpływem padającego światła, produkt idealnie nadaję się do podkreślenia nowoczesnego charakteru wnętrz.

Farba z dodatkami metalicznymi Gold lub Silver przypominająca efekt „spieku”.

Szlachetna powłoka nada również elegancji i uroku wnętrzom w stylu glamour i vintage.

Zaletą produktu jest wysoka zmywalność oraz optyczny efekt niwelowania drobnych mankamentów ścian.

Sposób przygotowania powierzchni: 

Na powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głeboko-penetrujący.

Po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) wałkiem malarskim nanosimy biały lub barwiony podkład Decoverni Quarzo spełniający rolę tła .

Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6 do 8 h.


Sposób wykonania Aurum:


Metoda I – Pędzel + Duoszpachelka


Farbę Aurum nakładamy płaskim pędzlem, wykonując ruchy krzyżujące się. Pracę rozpoczynamy w górnym rogu ściany i kierujemy się w dół. W momencie gdy produkt zaczyna wysychać i traci połysk, przystępujemy do wygładzania zawartych w nim ciemnych flokułów przy użyciu duoszpachelki. Czynność tą również wykonujemy w różnych kierunkach. Siła nacisku narzędzia na ścianę będzie decydowała o końcowym efekcie produktu.


Metoda II – Pędzel + Paca INOX


Produkt podobnie jak w pierwszej metodzie nanosimy przy użyciu płaskiego pędzla. Istotna różnica polega na tym iż czynność wykonujemy na powierzchni około 1–1,5 m² i przystępujemy do zagładzania farby za pomocą nierdzewnej pacy INOX. W ten sposób wykonując ruchy krzyżowe i stosując dość mocny nacisk na pacę uzyskujemy charakterystyczny wygląd produktu przypominający efekt spieku lub rdzy. Możliwe jest również bezpośrednie nakładanie farby na ścianę za pomocą pacy, pomijając pędzel – wykonując te same ruchy krzyżowe. Idealny efekt zatarcia dekoracji można uzyskać poprzez nałożenie drugiej warstwy farby po min. 6 godz. od pierwszej aplikacji.

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki