LicoMix Farba Fasadowa Silikonowa

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: LicoMix SO
Producent: lico-mix
Cena: 133,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

Farba silikonowa Lico Mix SO jest farbą produkowaną na bazie żywic silikonowych.

Otrzymaną powłokę charakteryzuje duża paroprzepuszczalność, odporność na zanieczyszczenia środowiskowe i promieniowanie UV.

Dzięki dodatkom hydrofobizującym farba Lico Mix SO jest odporna na zmienne warunki eksploatacyjne (deszcz, mgła, mróz).

Wykazuje dużą stabilność barw. Farba silikonowa Lico Mix SO służy do malowania konserwacyjnego, ochronnego i dekoracyjnego.

Można ja stosować na podłoża mineralne takie jak: kamień naturalny, beton, terabona, tynk cementowy i cementowo-wapienny oraz tynki cienkowarstwowe. Farba jest elementem zestawu wyrobów do ociepleń budynków Lico Mix.

Dostarczana jest w kolorze białym lub wg. barw palety producenta. Formuła opracowana również do natrysku hydrodynamicznego.

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki