Tikkurila Everal Aqua Primer

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Everal Aqua Primer
Producent: tikkurila
Cena: 53,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

Wodorozcieńczalna akrylowa farba podkładowa do gruntowania wewnętrznych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych. Grunt może być stosowany na powierzchniach metalowych w suchych pomieszczeniach, które nie wymagają zabezpieczenia antykorozyjnego. Nadaje się również do renowacyjnego gruntowania podłoży pokrytych wcześniej farbami alkidowymi lub chemoutwardzalnymi. Produkt bardzo dobrze wyrównuje podłoże przed zastosowaniem emalii nawierzchniowej. Produkt posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego*. * Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego dotyczy produktu po całkowitym wyschnięciu pomalowanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.

  • Wyrównuje podłoże i zmniejsza jego chłonność przed aplikacją emalii
  • Szybki czas schnięcia umożliwia wykonanie pracy w ciągu 1 dnia
  • Neutralny zapach podczas aplikacji
  • Posiada możliwość barwienia na jasne kolory
  • Ekologiczna receptura przyjazna dla zdrowia i środowiska

Zastosowanie: Farba przeznaczona jest do gruntowania wewnętrznych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, takich jak: okna, drzwi, meble, listwy przypodłogowe. Zalecana również do elementów metalowych w suchych pomieszczeniach, takich jak np. kaloryfery.

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Wydajność: Do 8 m2/l przy jednokrotnym gruntowaniu.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki