Tikkurila Finngard Uni Primer Farba Podkładowa do Elewacji

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: UniPrimer
Producent: tikkurila
Cena: 186,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

Wodorozcieńczalna, akrylowa farba do gruntowania elewacji - wzmacnia strukturę podłoża, ogranicza i wyrównuje chłonność, ujednolica kolorystycznie, poprawia przyczepność farby elewacyjnej i izoluje powłokę nawierzchniową od wpływu czynników z podłoża.

  • Wzmacnia podłoże i poprawia przyczepność farby elewacyjnej
  • Dzięki możliwości podbarwienia ujednolica kolor pomalowanej powierzchni
  • Zmniejsza zużycie farby nawierzchniowej
  • Posiada szerokie spektrum stosowania, na różne podłoża

Zastosowanie: Do stosowania na tradycyjnych wyprawach wapienno- -cementowych i cementowych, cienkowarstwowych tynkach mineralno-polimerowych i akrylowych oraz podłożach betonowych. Może też służyć do renowacji powłok dyspersyjnych.

Wydajność: 6-8 m²/l.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki