Tikkurila Valtti Color New Matowy Impregnat do Drewna

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Valtti Color New
Producent: tikkurila
Cena: 40,00zł brutto z podatkiem vat 23%

Pojemoność:

Wybierz kolor:

Wybierz kolor farby
Dostępne opcje:

Matowy, półprzezroczysty impregnat dekoracyjny przeznaczony do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń. Podkreśla naturalne piękno i strukturę drewna. Tworzy powłokę odporną na biokorozję, zwiększa skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV. Tikkurila Valtti Color New jest polecany jako warstwa nawierzchniowa przy zastosowaniu preparatu gruntująco-ochronnego do drewna Tikkurila Valtti Super Guard.

  • Tworzy powłokę odporną na biokorozję
  • Zwiększa skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV
  • Podkreśla naturalne piękno i strukturę drewna

Zastosowanie: Powierzchnie drewniane na zewnątrz pomieszczeń: okna, drzwi, ogrodzenia, balustrady, meble ogrodowe, altany itp.

Wydajność: 8-12 m²/l przy jednokrotnej aplikacji (gładkie podłoża drewniane), 4-8 m²/l (podłoża nieoszlifowane).

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki