Tikkurila Valtti Plus Color Półmatowy Impregnat do Drewna

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Valtti Plus Color
Producent: tikkurila
Cena: 39,00zł brutto z podatkiem vat 23%

Pojemoność:

Wybierz kolor:

Wybierz kolor farby
Dostępne opcje:

Trwały impregnat do pionowych, zewnętrznych powierzchni drewnianych. Głęboko wnika, podkreślając strukturę drewna i zapewniając naturalny, matowy efekt wykończenia. Silna ochrona przed promieniowaniem UV i wilgocią trwale zabezpiecza przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej w systemie barwienia Tikkurila oraz w 6 gotowych kolorach. Dla Tikkurila Valtti Plus Color 73% całkowitej zawartości węgla organicznego zostało zastąpione składnikami pochodzenia roślinnego (oznaczone zgodnie z ASTM D6866-18), co stanowi 17% w odniesieniu do całkowitego składu produktu.

SUPER NOWOCZESNA RECEPTURA BIO - BIOBASED 73% całkowitej zawartości  węgla organicznego zostało zastąpione składnikami pochodzenia roślinnego (oznaczone zgodnie z ASTM D6866-18), co stanowi 17% w odniesieniu do całkowitego składu produktu DOSKONAŁA OCHRONA DREWNA DO 8 LAT Silna ochrona przed promieniowaniem UV i wilgocią trwale zabezpiecza przed zmiennymi warunkami pogodowymi. WYJĄTKOWO NATURALNY, MATOWY EFEKT Głęboko wnika, podkreślając strukturę drewna i zapewniając naturalny, matowy efekt wykończenia. SZEROKA PALETA KOLORYSTYCZNA Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej w systemie barwienia Tikkurila oraz w 6 gotowych kolorach.

Zastosowanie: Pionowe powierzchnie z drewna zewnętrznego, typu płoty, drewniane elewacje, place zabaw, altany, itp. Nadaje się do zewnętrznych powierzchni z bali, gładkich i nieoszlifownaych powierzchni drewnianych, powierzchni impregnowanych i po obróbce termicznej, użytkowanych zgodnie z instrukcją.

Wydajność: Powierzchnie nieszlifowane: 4-8 m²/l. Powierzchnie gładkie: 8-12 m²/l.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki