Torro Otwornica do betonu

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: T07-01308/10
Producent: torro
Cena: 37,00zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

Otwornica koronkowa przeznaczona jest głównie do wycinania otworów pod puszki instalacyjne i gniazdka we wszystkich rodzajach materiałów budowlanych tj. cegła, beton, glazura, płyty gipsowe, płyty gipsowo-cementowe.

Każdy frez posiada przedłużkę pozwalającą zamocować go w uchwycie SDS PLUS.

Uniwersalność zastosowania jest zapewniona przez wkładki z węglików spiekanych z kątem natarcia 0 stopni, które jednocześnie pozwalają na stosowanie dużo wyższej prędkości skrawania.

Dzięki temu otwornice te charakteryzują się dużo większą wydajnością wiercenia i jednocześnie ma wielokrotnie dłuższą żywotność.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki