Toupret Humi Block Masa Wigotne Konstrukcje

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Humi Block
Producent: toupret
Cena: 86,70zł brutto z podatkiem vat 23%
Dostępne opcje:

TOUPRET HUMI-BLOCK

MASA POWŁOKOWA NA WILGOTNE KONSTRUKCJE MUROWANE

  • Wygładza podłoża
  • Zapobiega działaniu wilgoci
  • Umożliwia oddychanie podłoża
  • Chroni wykończenia

Podłoże

Charakteryzuje się przyczepnością do podłoży surowych suchych lub wilgotnych, nieprzeciekających, wewnętrznych i zewnętrznych takich jak: cement, beton, kamienne ściany, cegły, kamienie

Pokrycie

Może być pokrywana wszystkimi rodzajami powłok lub farbami oddychającymi (klasyfikacja minimum V2 według normy NF EN 1062-1), cienkowarstwowymi, RPE (Revêtement Plastique Épais – gruba powłoka z tworzywa sztucznego), RSE (Revêtement Semi-Épais – powłoka średnio gruba).

Zalecenia i środki ostrożności

Przy ciepłej i suchej pogodzie, obficie zmoczyć podłoże przed nakładaniem masy. Temperatura mieszaniny modyfikuje czas zestalenia się produktu: podwyższona temperatura przyspiesza proces, temperatura niska opóźnia. Nie nakładać przy temperaturze < 5°C i > 35°C, przy pełnym słońcu i na przegrzanych podłożach. Nie nakładać na gips, drewno i farby.

Sposób użycia i składowanie

  • W przypadku wilgoci pochodzącej z ziemi, aplikować na całej wysokości muru.
  • Wilgoć ma tendencję do podchodzenia wyżej.
  • Stopień zmieszania z wodą: 27% dla aplikacji za pomocą szerokiego pędzla (jak przy malowaniu farbą wapienną) i około 22% dla aplikacji za pomocą narzędzi wykonanych z materiałów nierdzewnych.
  • Odstawić na 15 minut i ponownie zmieszać przed aplikacją.
  • Czyszczenie narzędzi: wodą.
  • Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, zabezpieczonym przed wilgocią.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki