Lowicyn Metakor Farba Podkładowa do Metalu

Dostępność:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Metakor
Producent: polifarb-lodz
Cena: 705,00zł brutto z podatkiem vat 23%

FARBA METAKOR WODOROZCIEŃCZALNA DO GRUNTOWANIA NA METAL

  • Opakowanie: 1L, 5L, 10L
  • Czas wysychania: (1°) - max. 2 godziny
  • Wydajność: (40µ) - 11 m²/l

Nowoczesna, ekologiczna farba wodna przeznaczona: - do gruntowania stali, stali ocynkowanej, żeliwa, aluminium, miedzi i ich stopów, w zabezpieczeniach antykorozyjnych (konstrukcje stalowe w budownictwie ogólnym i przemysłowym, maszyny, urządzenia, zbiorniki magazynowe, słupy wsporcze, ogrodzenia.

Zawiera aktywne pigmenty antykorozyjne oraz inhibitory korozji, działa pasywująco na podłoże i dobrze chroni przed korozją. 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie::

Zobacz również
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 798 608 089
Niepozorny sklep, ale doradztwo na bardzo wysokim poziomie, będę wracać. Polecam
Domin Ka
Profesjonalna obsługa która pomoże ci w dobraniu twojego ulubionego koloru farby i kupisz tu wszystko co ci jest potrzebne do wykonania remontu 🙂
Sławomir Niewiadomy
Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo, ceny zadowalajace dla wąskiego potrfela. Szczerze mogę polecić to miejsce na zakupy remontowe 😊
Ewelina Staniszewska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie ktore widac na odległość. Jestem miło zaskoczony tak solidna obsluga kazdego klienta, a spędziłem tam 2 dni. :)
Piotr Średnicki